0
08 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dota Pit League Season 5’e Katılacak İki Takım Daha Belli Oldu!

20-22 Ocak tarihlerinde Hırvatistan'ın Split kentinde gerçekleştirilecek olan Dota Pit League Season 5 Finalleri'ne katılacak takımlar arasında iki takım daha dahil oldu. Amerika ve Güneydoğu Asya'da gerçekleştirilen elemeler sonucunda son dönemin çıkışta olan takımı Team Faceless, Güneydoğu Asya'dan katılım hakkı elde ederken, Amerika'dan beklenen isim Evil Geniuses, Dota Pit League vizesini kaptı.

Bu sonuçlar doğrultusunda doğrudan katılım hakkına sahip Wings Gaming ile Digital Chaos'un yanı sıra Team Secret, Virtus.Pro, Team Faceless, Newbee ve Evil Geniuses takımları da Dota Pit League Season 5 Finalleri'nde yer alacak. Turnuvaya katılacak son takım Avrupa Elemeleri'nde belli olacak.

İkincisi düzenlenecek olan Avrupa Elemeleri'nde OG, Alliance, ALTERNATE aTTax ve Kaipi takımları yer alıyor. Bu elemelerden OG'nin başarılı çıkacağı görüşü hakim. Bakalım son takım hangisi olacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Dota Pit League Season 5 Avrupa Elemeleri

Dota Pit League Season 5 Avrupa Elemeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.