0
26 Ocak 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dota Pit League Season 5’te Şampiyon EG!

Hırvatistan'ın Split kentinde gerçekleştirilen Dota Pit League Season 5 şampiyonasında Evil Geniuses, şampiyonluğa ulaşmayı başardı. Kuzey Amerika temsilcisi Evil Geniuses, şampiyonluk ödülü olarak $62,937'ı kasasına koydu.

Evil Geniuses'in Final'deki rakibi Avrupa temsilcisi OG'ydi. Oldukça çekişmeli geçen Final serisinde Evil Geniuses, OG'yi 3-2 yenerek şampiyonluğa ulaştı. Geçen sene Dota Pit League Season 4'ü ikinci olarak bitiren Evil Geniuses, Season 3'ten sonra bir sezon arayla yeniden şampiyonluğa ulaştı.

Evil Geniues, şampiyonluk yolunda, Çeyrek Final'de Team Faceless'ı 2-1, Yarı Final'de Team Secret'ı 2-1, Kazananlar Finali'nde OG'yi de 2-1 yenerek Büyük Final'e yükselmişti. OG ise Çeyrek Final'de Invictus Gaming'i 2-1, Yarı Final'de Virtus.Pro'yu 2-0 yenmiş, Kazananlar Finali'nde Evil Geniuses'a 2-1 yenilerek Kaybedenler Finali'ne düşmüştü.

Kaybedenler Finali'nde Team Faceless'ı deviren OG tekrar Büyük Final'de Evil Geniuses'ın rakibi oldu ancak Büyük Final'de de galip gelen taraf Kuzey Amerika temsilcisi EG oldu.

Dota Pit League Season 5

Dota Pit League Season 5
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.