0
21 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dota2 Pit League Season 4’te Şampiyon MVP Phoenix!

Hırvatistan'ın Split kentinde gerçekleştirilen Dota2 Pit League Season 4 LAN Finalleri'nde sekiz takım arasından şampiyonluğa ulaşan takım Kore temsilcisi MVP Phoenix oldu.

Son olarak The Shanghai Major'da inanılmaz bir performans sergileyerek gönüllerde taht kuran ekip, turnuvada sonradan istenilen başarıyı elde edememişlerdi. Ancak Koreli ekip Dota2 Pit League Season 4'te mutlu sona ulaştı.

MVP Phoenix, Çeyrek Finalde OG'i 2-1, Yarı Finalde compLexity Gaming'i 2-0 ile geçmeyi başardı. Finalde son The International'ın şampiyonu Evil Geniuses ile karşılaşan ekip rakibine üç karşılaşmada da üstünlük kurarak 3-0'lık net skorla kupaya uzandı.

Evil Geniuses, final yolculuğunda ilk olarak Çeyrek Final'de Team Empire'ı 2-1 ile geçerken, Yarı Final'de Natus Vincere'i 2-1 ile geçerek final karşılaşmasında yer aldı. $100.000'lık ödül havuzuna sahip turnuvada, turnuva gelirlerinin belli bir oranı daha havuza ekleneceği için henüz takımların ne kadar kazandığı açıklanmadı.

Turnuvanın tüm eşleşmeleri şu şekilde;

Dota2 Pit League Season 4

Dota2 Pit League Season 4
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.