0
02 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Doublelift, Kariyerine Ara Verdiğini Duyurdu!

Kuzey Amerika LCS'te mücadele eden Team SoloMid takımının nişancısı olan Yiliang “Doublelift” Peng, Worlds 2016 sonrasında yaptığı açıklama ile birlikte kariyerine ara verdiğini açıkladı.

Yaptığı açıklamada emekli olmayı henüz düşünmediğini, uzun zamandır profesyonel arenada üst seviye performans göstermek için çok çalıştığını ve bir mevsimlik bir araya ihtiyacı olduğunu belirtti.

Bu arada içerisinde dinlenmek, kendisini geliştirmek ve Yaz sezonuyla birlikte daha üstün bir profile sahip olarak dönüş yapmak istediğini belirten Doublelift, bu ara sırasında online içerik üretimine ve yayınlarına ağırlık vereceğini de belirtti.

TSM, Doublelift'in yokluğu nedeniyle IEM Oakland'dan çekildiğini açıklarken, yeni nişancı için denemelere başladığını duyurdu. Ayrıca Doublelift'in Yaz mevsiminde dönüş yapacağı için forma rekabetine hazır olması gerektiğini de belirtti.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.