0
09 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dreamhack Austin 2016 CS:GO Turnuvasında Şampiyon Belli Oldu

Austin'de düzenlenen Dreamhack Austin 2016'da yer alan Counter Strike: Global Offensive turnuvasında şampiyon belli oldu. En son düzenlenen Dreamhack Masters Malmö 2016'ya MLG Columbus 2016 şampiyonu olarak katılan ama Malmö'de gruplardan çıkma başarısı gösteremeyerek taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Luminosity Gaming, Austin'den şampiyonlukla döndü.

A grubunda yer alan Luminosity Gaming, Cloud9, CLG ve Splyce ile aynı grupta bulunuyordu. İlk iki maçında Cloud9 ve Splyce'ı yenerek, grup lideri olarak Yarı Finallere yükselmeyi başardı. B grubunun ikincisi Team Liquid ile eşleşen Luminosity Gaming,  bu eşleşmeden de 2-0 galip ayrılınca Final'e kaldı.

Final'de Yarı Final'de Cloud9'ı 2-1 geçen bir diğer Brezilya temsilcisi Tempo Storm ile eşleşen Luminosity Gaming, vatandaşlarına karşı 2-0 üstünlük kurmayı başardılar ve turnuvanın şampiyonu oldular. Bununla birlikte turnuvanın ödülü olan $50.000'ı da hak ettiler.

Dreamhack Austin 2016 CS:GO

Dreamhack Austin 2016 CS:GO

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.