0
09 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dreamhack Austin 2016 Hots NA Regional Qualifiers’da Şampiyon Belli Oldu!

2016 HotS Global Championship Summer'da Kuzey Amerika bölgesini temsil edecek ilk takım belli oldu. Kuzey Amerika'yı temsil edecek iki takımdan birini belirleyen Dreamhack Austin 2016 HotS NA Regional Qualifiers'ta sekiz takım mücadele etti.

Grup aşaması ve PlayOff aşamalarından sonra Team Naventic, başarılı takım oyunları sayesinde turnuvada şampiyonluğa ulaşarak 2016 Hots Global Championships'te bölgesini seri başı olarak temsil etmesinin yanı sıra $50.000'lık ödülün de sahibi oldu.

A grubunda Cloud9, Panda Global ve Team Higher Consciousness ile birlikte yer alan Team Naventic, ilk maçında Panda Global'i yendi. İkinci maçında Cloud9'a kaybettiği için üçüncü maça çıkmak zorunda kalan Team Naventic, yine Panda Global ile eşleşti ve bu maçtan da galibiyet ile ayrılarak ikinci sıradan gruptan çıkmayı başardı.

Çapraz eşleşmeden dolayı B grubu lideri Gale Force eSports ile eşleşen Team Naventic 2-0'lık skorla adını Final'e yazdırdı. Final'de kendi grubunda kaybettiği Cloud9 ile eşleşen TN, oldukça çekişmeli geçen seriden 3-2 galip ayrılmayı başararak şampiyonluğa ulaştı.

Dreamhack Austin 2016 Hots NA Regional Qualifiers

Dreamhack Austin 2016 HotS NA Regional Qualifiers
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.