0
24 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

DreamHack Austin’e Katılacağı Kesinleşen İlk Üç Takım Açıklandı!

Kuzey Amerika'da düzenlenecek olan Major etkinliklerden biri olan DreamHack Austin'e davetiye ile katılacak takımlardan üçü açıklandı. Bu üç takımın yanı sıra üç takım daha davet edilecek ve Kuzey Amerika'da yapılacak elemelerle birlikte iki takım daha turnuvaya dahil olacak.

Yapılan açıklamaya göre IEM Katowice 2016'da ikinci sırayı elde eden Brezilya'lı ekip Luminosity Gaming'in yanı sıra Counter Logic Gaming ve Team Liquid takımları DreamHack Austin'de yer alacaklar. Özellikle MLG Columbus elemelerinde gösterdikleri performans ile dikkat çeken CLG ve Team Liquid'in göstereceği performanslar merakla bekleniyor.

Team Liquid'in Aleksandr “S1mple” Kostylev transferiyle birlikte daha üst seviye bir performans sergilediği bir gerçek. Bakalım DreamHack Austin'in diğer katılımcıları hangi takımlar olacak?

DramHack Austin 2016

DreamHack Austin 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.