0
19 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dreamhack Bucharest 2016’da Şampiyon Belli Oldu!

Romanya'nın başkenti Bükreş'te düzenlenen Dreamhack Bucharest ZOWIE Open 2016 CS:GO turnuvasında şampiyon belli oldu. 16-18 Eylül tarihlerinde gerçekleşen turnuvanın Final'inde Virtus.Pro ile Cloud9 takımları karşı karşıya geldi. Virtus.Pro rakbini 2-0'lık skorla devirerek kupaya uzanmayı başardı.

2016 yılını oldukça verimli geçiren Virtus.Pro, StarLadder i-League Invitational, ELEAGUE Season 1'den sonra Dreamhack'te de şampiyonluğa ulaşarak toplamda $500.000'lık ödülün sahibi oldu. Virtus.Pro Dreamhack'te A grubunda Team EnVyUs, Heroic ve Gambit Gaming ile beraber yer alıyordu. Grubundan Gambit ve Heroic'i yenerek lider olarak çıkan Virtus. Pro Yarı Final'de Team Dignitas ile eşleşti.

Çekişmeli geçen eşleşmeyi 2-1 kazanan Virtus.Pro Final'de Cloud9'nın rakibi oldu. Cloud9 B grubunda yer alıyordu. FaZe Clan ve FlipSid3 takımlarını yenerek lider olarak Yarı Finaller'e yükselen Cloud9, Yarı Final'de Team EnVyuS'ı 2-1 yenerek Final'e yükseldi ve Virtus.Pro'nun rakibi oldu.

İki takım arasındaki Final karşılaşmalarında Virtus.Pro, Train haritasını 16-9, Cobblestone haritasını da yine 16-9 kazanarak 2-0'lık sonuçla şampiyonluğa ulaşan taraf oldu.

DreamHack Bucharest 2016

DreamHack Bucharest 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.