0
13 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dreamhack Malmö 2016’da İlk Gün Özeti!

MLG Columbus 2016'dan sonra CS:GO fanatiklerinin heyecanla beklediği Dreamhack Malmö 2016'da dün ilk gün karşılaşmaları gerçekleştirildi. Turnuva öncesinde Fnatic'in, Olofmeister'ın sakatlığı yüzünden çekilmesi ve GuardiaN'ın da sakatlığı sebebiyle turnuvada yer alamayacak olması, izleyicileri oldukça üzen bir gelişme olmuştu.

Bu durum taraftarları üzse de Dreamhack Malmö 2016'da ilk gün oldukça heyecanlı geçti. Özellikle alınan bazı sürpriz sonuçlar taraftarların ilgisini çekmek için yeterli oldu. Takımlar gruplarındaki ilk karşılaşmalara çıktı. İlk gün karşılaşmalarından Luminosity Gaming, mousesports, CLG, Na'Vi, Team Dignitas, Astralis, Virtus.Pro ve Tempo Storm takımları galip gelerek avantaj sahibi oldular.

MLG'nin yarı finalistlerinden biri olan Team Liquid'in, mousesports'a kaybetmesi, NiP'in Team Dignitas'a karşı yalnızca iki round alabilmesi, Team EnVyUs'ın önlenemez düşüşü ile ilk gün geçildi.

Bugün yapılacak karşılaşmalar sonrasında Çeyrek Finaller'e seri başı olarak yükselecek dört takım belli olacak. Yarın da gruplardaki ikinci sırayı alacak takımları belirleyecek olan son karşılaşmalar yapılacak. Bir gün ara verildikten sonra 16 Nisan'da Çeyrek Final eşleşmeleri oynanacak.

Dreamhack Malmö 2016'da ilk gün karşılaşma sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

Dreamhack Malmö 2016 İlk Gün Özeti

Dreamhack Malmö 2016 İlk Gün Özeti
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.