0
17 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

DreamHack Tours 2016’da Şampiyon Belli Oldu!

Fransa'da düzenlenen Dreamhack Tours 2016'da gerçekleştirilen CS:GO şampiyonasında şampiyon takım belli oldu. Sekiz takımın ESL One Cologne 2016 Qualifier'a katılma ve $30.000'lık para ödülünün sahibi olmak için mücadele verdiği turnuvayı Team Dignitas kazandı.

Team Dignitas, Team Orbit, Epsilon Esports ve SK Gaming ile birlikte A grubunda yer alıyordu. Epsilon ve Orbit karşılaşmalarından galibiyetle ayrılmayı başaran Dignitas, lider olarak gruptan çıkmayı başardı. B grubunun ikincisi olan ENCE eSports ile eşleşen Dignitas, rakibini 2-0 ile devirmeyi başararak Kazananlar Finali'ne çıktı. Kazananlar Finali'nde Dignitas, B grubu birincisi Hellraisers'ı 2-0 ile geçen Team Orbit ile eşleşti. Team Orbit'i bir kez daha mağlup eden Dignitas adını Büyük Final'e yazdırmayı başardı. Bununla birlikte ESL One Cologne 2016 Qualifiers'a katılmayı da garantilemiş oldu.

Kaybedenler grubundan Final'e yükselmeyi başaran ekip Hellraisers oldu. Team Orbit'i bu kez mağlup etmeyi başaran Hellraisers, Büyük Final'de Team Dignitas'ın rakibi oldu. Bunun yanı sıra ESL One Cologne 2016 Qualifiers'a da katılmayı garantiledi.

Final karşılaşmasında Team Dignitas rakibini 2-1 ile geçmeyi başardı ve $30.000'lık ödülün sahibi oldu. Dignitas Dust II ve Overpass haritalarından galibiyet ile ayrılırken, Hellraisers, sadece Mirage haritasını kazanabildi.

Dreamhack Tours 2016

Dreamhack Tours 2016

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.