0
16 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

DreamHack Tours’da Şampiyon mYinsanity Oldu!

Yazın gerçekleştirilecek olan 2016 HotS Global Championships Summer'da Avrupa'yı temsil edecek olan ikinci takım da Fransa'da gerçekleştirilen DreamHack Tours 2016'daki turnuva sonucunda belli oldu.

Sekiz takımın son bilet için mücadele verdiği DH Tours'ta gülen ekip mYinsanity oldu. Fnatic ekibi ile Final de karşılaşan mYisanity ekibi, karşılaşmadan 3-0 galip ayrılmayı başardı ve Avrupa'dan turnuvaya katılacak son temsilci olmaya hak kazandı.

A grubunda yer alan mYisanity, eski NaVi kadrosundan oluşan teh89, Team Dignitas ve put in the chips takımları arasından lider olarak Yarı Finaller'e kalmayı başardı. Yarı Final'de B grubu ikincisi Team Liquid ile eşleşen mYinsanity, rakibini 3-0 ile geçerek Final'e kalmayı başardı.

Diğer Yarı Final eşleşmesinde Fnatic, teh89'u 3-0 ile geçince finalin adı Fnatic - mYinsanity oldu. Final karşılaşmasında baştan sona üstün bir performans sergileyen mYisanity, hem Avrupa'dan Dünya Şampiyonası'na katılacak son temsilci olurken hem de $25.000'lık ödülün de sahibi oldu. Fnatic ekibi de $20.000'lık ödülle turnuvadan ayrıldı.

Avrupa'dan katılmayı garantileyen ilk ekip Team Dignitas olmuştu.

Dreamhack Tours 2016

Dreamhack Tours 2016

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.