0
28 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dreamhack Winter Overwatch 2016’da Şampiyon Misfits!

Sezonun son Dreamhack etkinliği çerçevesinde gerçekleştirilen Overwatch turnuvasında yer alan sekiz takım arasından Misfits, Final karşılaşmasında Fnatic'i 3-2 devirerek şampiyonluğa ulaştı.

B grubunda yer alan Misfits, grup karşılaşmalarında Team LDLC.com ve Fnatic'i yenerek, lider olarak Yarı Finaller'e yükselme başarısı gösterdi.

Yarı Final'de A grubu ikincisi compLexity Gaming'i 3-1 ile geçmeyi başaran Misfits, Final'de, A grubu lideri Ninjas in Pyjamas'ı Yarı Final'de 3-2 ile geçmeyi başaran Fnatic ile eşleşti.

Oldukça çekişmeli ve adına yaraşır bir performans altında gerçekleştirilen Final mücadelesinden Misfits 3-2'lik skorla üstün ayrılmayı başardı ve şampiyonluğu göğüsledi.

Misfits, bu şampiyonlukla birlikte $30.000'lık ödülün de sahibi olurken, Fnatic ise $10.000'lık ikincilik ödülünü kazandı.

Dreamhack Winter Overwatch 2016

Dreamhack Winter Overwatch 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.