0
28 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

DreamHack ZOWIE Open 2016 Winter’da Şampiyon Gambit Gaming!

İsveç'in Jönköping kentinde gerçekleştirilen Dreamhack Winter 2016 etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen CS:GO turnuvasında şampiyon, Final karşılaşmasında Renegades'i 2-0 ile geçen Gambit Gaming oldu.

B grubunda yer alan Gambit, OpTic Gaming ve Decider maçında Cloud9 takımlarını yenerek gruptan ikinci olarak Yarı Final'e yükselmişti.

Yarı Final'de A grubu lideri GODSENT ile eşleşen Gambit, zorlu eşleşmeden 2-1 galip ayrılarak adını Final'e yazdırmayı başardı. Gambit'in Final'deki rakibi, A grubunu ikinci sırada bitiren Team Kinguin'i Yarı Final'de 2-1 ile elemeyi başaran Renegades oldu.

Gambit'in turnuvadaki tek yenilgisini tattıran takım olan Renegades, Final karşılaşmasında bu kez yenilen taraf kendi oldu. Gambit, Nuke haritasını 16-12, Cobblestone haritasını da 16-10 kazanarak Dreamhack'te şampiyonluğa ulaştı. Gambit, bu şampiyonlukla $50.000'lık ödülün sahibi oldu.

Dreamhack ZOWIE Open Winter 2016

Dreamhack ZOWIE Open Winter 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.