0
11 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

DreamHack ZOWIE Open: Winter 2016’nın Detayları Açıklandı!

ZOWIE'nin sponsorluğunda Dreamhack ve ESEA'nın organize ettiği Dreamhack serisinde yeni turnuva DreamHack ZOWIE Open: Winter 2016'nın detayları paylaşıldı. Turnuvaya katılacak takımları belirlemek için biri açık biri kapalı olmak üzere iki eleme gerçekleştirilecek.

Açık elemeler 15 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek. ESEA üzerinden kayıt yaptıran 512 takımın katılacağı elemelerde, takımlar tek maç üzerinden elemeli sistem ile birbirleriyle karşılaşacak ve ilk sekize girmeyi başaranlar Kapalı elemelere dahil olacak.

Açık elemelerde çıkmayı başaran sekiz takımın yanı sıra, kapalı elemelere davet edilecek sekiz takımla birlikte on altı takım 16 Ekim'de, üç maçlık seri üzerinden tek elemeli sistem ile birbirleriyle mücadele edecek. İki farklı grup üzerinden oynanacak elemelerde kendi gruplarında şampiyon olan takımlar DreamHack ZOWIE Open: Winter 2016'ya katılım hakkı elde edecek.

Kapalı elemelerden yükselmeyi başaran iki takımın yanı sıra davet edilecek altı takımla birlikte toplamda sekiz takım 24-27 Kasım tarihleri arasında Jönköping'de düzenlenecek DreamHack ZOWIE Open: Winter 2016'da kozlarını paylaşacak. Turnuvanın ödül havuzu $100.000 olacak.

DreamHack ZOWIE Open: Winter 2016

DreamHack ZOWIE Open: Winter 2016

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.