0
22 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Dreamhack ZOWIE Open: Winter 2016’ya Katılacak Takımlar Belli Oldu!

İsveç'in Jönköping şehrinde gerçekleştirilecek olan Dreamhack ZOWIE Open: Winter 2016 CS:GO etkinliğine doğrudan davet edilen altı takım açıklandı. Temsilcilerimiz Dark Passage ve Space Soldiers'ın da dahil olduğu elemelerden başarılı ile çıkan takımlar FlipSid3 Tactics ve Gambit Gaming'in yanı sıra altı takım daha Dreamhack Winter'a dahil oldu.

Yapılan açıklamayla birlikte Kuzey Amerika'dan Cloud9 ve OpTic Gaming, Avrupa'dan Team Dignitas, GODSENT ve FaZe Clan, Avustralya'dan Renegades takımları turnuvaya davet edildi. Böylelikle takım sayısı da sekize tamamlanmış oldu.

Bu sekiz takım ilerleyen günlerde açıklanacak kura çekimi sonrasında iki ayrı gruba dörderli olarak ayrılacak ve Çeyrek Finaller'e yükselmek için ilk ikiye girmeye çalışacak. Turnuvanın ödül havuzu $100.000 olacak. 2016'nın son Dreamhack'inde bakalım zafere kim ulaşacak?

Dreamhack ZOWIE Open: Winter 2016

Dreamhack ZOWIE Open: Winter 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.