0
28 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

DreamLeague Season 6 Dota2 Şampiyonu Team Liquid!

League Play etkinliğinden DreamLeague'e katılım hakkı elde eden dört takımın yer aldığı ve Dreamhack etkinliği çerçevesinde düzenlenen Dota 2 turnuvası ASUS ROG DreamLeague Season 6 etkinliğinde şampiyon Team Liquid oldu.

Escape Gaming ile Final karşılaşmasında mücadele eden Team Liquid, rakibini 3-0'lık sonuçla devirmeyi başardı ve $90.000'lık ödülün sahibi oldu.

İlk tur'da The Imperial'ı 2-0 ile geçen Liquid, Kazananlar Finali'nde Alliance'ı da 2-0 ile geçerek Büyük Final'e yükseldi. Espace Gaming, ilk turda Alliance'a 2-1 kaybederek Kaybedenler Grubu'na düştü.

Burada ilk olarak The Imperial'ı 2-1 ile geçen ekip, daha sonra Kaybedenler Finali'nde Alliance ile tekrar eşleşti. Bu eşleşmeden bu kez galibiyet ile ayrılan Escape Gaming oldu ve Büyük Final'e yükselme başarısı gösterdi.

Ancak Final'de Team Liquid, rakibini 3-0'lık skorla devirerek şampiyonluğa ulaşırken, oynadığı üç seride de herhangi bir maçı kaybetmedi.

ASUS ROG DreamLeague Season 6

ASUS ROG DreamLeague Season 6
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.