0
28 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

E-Frag.Net CS:GO Kadrosu İle Yollarını Ayırdı!

Bulgaristanlı oyunculardan oluşan E-Frag.net'in CS:GO kadrosu ile, bugün resmi sosyal medyadan yapılan açıklama ile birlikte yollar ayrıldı. Kuruldukları dönemden bu yana bir çok mücadele yer alan başarılı takım son dönemlerde istenilen seviyede ilerleyemiyordu. Copenhagen Games 2016'da finalde kaybetmeleri, CS:GO Champions League Season 3'te finale kalamamaları, Dreamhack Masters Malmö, SL i-League  Invitational ve CEVO Sezon 9 Finalleri’ne de katılamamarı ile birlikte son dönemde büyük bir düşüş başladı.

Oyuncular yaptığı açıklama ile birlikte şimdilik bir oganizasyon çatısı altında olmadan tekliflere açık bir şekilde Mortal Kombat adıyla oynamaya devam edecek. E-Frag.net yaptıkları açıklamada takımın şimdiye kadarki performansları için teşekkür ettikleri ve şimdiye kadar başaramadıklarını başka bir çatı altında başarmalarını umduklarını belirtti.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.