0
06 Mart 2018 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

E-Frag.Net, The World Championship 2016’nın Ödemelerini Henüz Yapmadı!

Türkiye CS:GO Milli takımımızın yer aldığı ve şampiyon olarak tamamladığı The World Championship 2016 turnuvasının organizatörü olan E-Frag.net ekibinin henüz turnuva ödülleri dağıtmadığı ortaya çıktı. Türkiye Milli takımında yer alan İsmailcan "XANTARES" Dörtkardeş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yaklaşık 2 yıl geçmesine rağmen hala ödeme almadıklarını ve artık beklemekten sıkıldıklarını belirterek rezaleti gözler önüne serdi.

Azubu ve E-Frag.net ortaklığında gerçekleştirilen The World Championship 2016'da Millilerimiz ilk olarak elemelerde başarısız olmuş, sonradan katılan takımlardan birinin vize problemi yaşaması üzerine turnuvaya davet edilmişti. Finallerde iyi bir performans ortaya koyan Türkiye Milli takımı, Final'de Arjantin'i 2-1 ile geçerek $50.000'lık ödülün sahibi olmuştu. İşte Xantares'in yaptığı açıklama şu şekilde;

Çeviri: TWC 2016'da Türkiye ile 1. olduk, neredeyse iki yıl oldu. Bu sizin turnuvanız @dravailer @efragnet ve biz oyunculara parayı ödemek de sizin sorumluluğunuz. Daha fazla beklemeyeceğim. Azubu ödemezse kendiniz ödeyeceğinize söz vermiştiniz. Neler dönüyor?
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.