0
14 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Echo Fox, Ormancı Değişikliğine Gitti!

Kuzey Amerika LCS'te son sırada yer alan Echo Fox ekibi, son iki hafta öncesinde ormancı rolünde değişikliğe gitme kararı aldı. Ligde kalmak ya da Playout serilerinde daha avantajlı bir sıralama elde etmek için galibiyete ihtiyaç duyan ekip Anthony “Hard” Barkhovtsev 'i as kadrodan çıkardığı belirtildi.

Kuzey Amerika LCS'in resmi sitesi olan lolesports.com'da yer alan kadro bilgileri incelendiğinde Echo Fox'un özellikle ligin zirvesinde yer alan iki takım olan TSM ve Immortals'a karşı oynayacağı bu hafta ormancı değişikliğine gitmesi oldukça cesur bir karar.

Echo Fox'un Hard'ın yerine transfer ettiği isim ise Kevin “Kez” Jeon oldu. Kuzey Amerika CS'te oldukça tecrübe kazanan isim Cloud9 Tempest ve compLexity takımlarında forma giydikten sonra Team Dragon Knight ile birlikte LCS tecrübesi de edinmiş oldu.

Bakalım takımın en çok galibiyete ihtiyaç duyduğu ama rakipleri bakımından en zor geçireceği haftada Kez, takımına ihtiyaç duyduğu galibiyeti sağlayabilecek mi? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Kevin “Kez” Jeon

Kevin “Kez” Jeon

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.