0
03 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Echo Fox’tan İki Transfer Daha!

ESPN'in açıkladığı habere göre Kuzey Amerika LCS takımlarından Echo Fox, iki transferi daha bitirme noktasına geldi. Geçtiğimiz gün üst koridor için RNG'den ayrılan Koreli oyuncu Hyeong-Seok “Looper” Jang ile anlaşan Echo Fox, hem orman hem de destek rolü için de oyuncularla anlaştı.

Takımın yeni sezonda orman rolünde yer alması beklenen oyuncu Kuzey Amerika Yükselme Ligi'nde yer alan Dream Team'in ormancısı Matthew "Akaadian" Higginbotham'ın olması beklenirken, Adrian "Adrian" Ma transferi sonrasında Phoenix1 ile yollarını ayıran destek oyuncusu Austin "Gate" Yu'nun da Echo Fox'a transfer olacağı belirtildi.

Yeni sezonda daha iddialı bir kadro için çalışmalarını sürdüren Echo Fox yönetimininin nişancı rolünde Yuri "KEITH" Jew'u takımda tutacağı belirtildi. Takımın kaptanlığını yürüten isim de geçen sezon olduğu gibi, bu sezon da Henrik "Froggen" Hansen olması bekleniyor.

Austin "Gate" Yu

Austin "Gate" Yu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.