0
17 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ECS Finalleri İngiltere, Wembley’de Yapılacak!

FaceIT ve Twitch'in organize ettiği Esports Championship Series finallerinin yapılacağı mekan belli oldu. Kuzey Amerika ve Avrupa'dan takımların katıldığı geleneksel sporlar tadında bir lig olan ECS'in finalleri önümüzdeki ay İngiltere'de gerçekleştirileceği açıklandı.

Londra'nın Wembley kentinde gerçekleştirilecek olan finaller SSE Arena'da yapılacak. Avrupa ve Kuzey Amerika'dan onar takım finallere katılmak ve $3.500.000 ödül havuzundan faydalanmak için kozlarını paylaşıyor. Turnuvada mücadele etmekte olan takımlar şu şekilde; Astralis, Team Dignitas, EnVyUs, FaZe, Fnatic, G2 Esports, mousesports, Ninjas in Pyjamas, Virtus Pro, Counter Logic Gaming, Cloud9, compLexity, Echo Fox, Luminosity Gaming, NRG eSports, OpTic Gaming, Team Liquid, Team SoloMid ve Without a Roof. Natus Vincere ekibi, turnuvaya katılmalarına rağmen, daha sonra aldıkları dinlenme kararı nedeniyle turnuvadan çekilmişlerdi.

Bölgelerde ilk dörde girmeyi başaran takımlar Wembley'de düzenlenecek olan Finaller'de yer almaya hak kazanacak. Turnuva finalleri 22-24 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Takımlar arasında yalnızca Luminosity, Amerika'da elde ettiği dokuz galibiyet ile bu finallere katılmayı garantilemiş durumda.

FACEIT Esports Championships Series

FACEIT Esports Championship Series
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.