0
05 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ECS Season 2’ye Katılacak Takımlar Belli Oldu!

ECS'in yükselme ligi olan ECS D-League'de maçlar tamamlandı ve turnuvaya katılmaya hak kazanan takımlar belli oldu. Kuzey Amerika ve Avrupa olmak üzere iki farklı bölgede gerçekleştirilecek olan ESC Season 2'de her bölgede on takım yer alacak.

Season 1'de bölgelerinde ilk sekize girmeyi başaran takımların doğrudan katılım hakkı elde ettiği Season 2'ye D-League'den ikişer takım daha dahil oldu. Avrupa D-League'den GODSENT ve Team Dignitas, Kuzey Amerika D-League'den de Immortals ve SK Gaming takımları Season 2'ye katılma hakkı elde eden takımlar oldu.

Season 1'den direk katılan takımlar ise Avrupa'dan Astralis, EnVuS, FaZe Clan, Fnatic, G2 Esports, mousesports, Ninjas in Pyjamas ve Virtus.Pro, Kuzey Amerika'dan katılanlar da Cloud9, compLexity Gaming, Counter Logic Gaming, Team Liquid, NRG eSports, OpTic Gaming, Luminosity Gaming ve Team SoloMid takımları oldu.

ECS Season 2 grup maçları 7 Ekim ile 13 Kasım tarihleri arasında oynanacak. Bölgelerinde ilk dörde giren takımlar Finaller'e katılırken, ilk sekize giren takımlar Season 3'e katılım hakkını elde edecek ve son iki sırayı alanlar D-League'den gelen takımlarla Yükselme Maçları oynacak.

ESC Season 2 Avrupa

ESC Season 2 Avrupa

ESC Season 2 Kuzey Amerika

ESC Season 2 Kuzey Amerika
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.