0
29 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ECS Season 3’e Katılacak Takımlar Belli Oldu!

FACE.IT ve Twitch.tv'nin organize ettiği ECS'te üçüncü sezon için bölgesel elemeler tamamlandı. Avrupa Elemeleri'nde son maça gelmeyi başaran temsilcimiz Space Soldiers, Virtus.Pro'ya 3-1 kaybederek Season 3'e katılma şansını kaybetti.

Diğer eşleşmede Fnatic, North'u yine aynı skorla 3-1 devirerek Virtus.Pro ile ECS Season 3 Avrupa ligine çıkmayı başardı. Virtus.Pro ile Fnatic'in yanı sıra Astralis, Team Dignitas, Team EnVyUs, FaZe Clan, G2 Esports, GODSENT, mousesports, Ninjas in Pyjamas ligde yer alacak.

Kuzey Amerika tarafında ise sadece tek bir takım üst lige katılmayı başardı. compLexity Gaming ile Bee's Money Crew takımları arasında oynanan mücadeleyi Bee's Money Crew 3-0 kazanarak Kuzey Amerika ligine yükseldi. Bee's Money Crew'un yanı sıra Cloud9, Counter Logic Gaming, Immortals, Team Liquid, Luminosity Gaming, NRG Esports, OpTic Gaming, SK Gaming ve Renegades takımları yer alacak.

ECS Developmental League

ECS League
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.