0
31 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

EDG’de Ayrılık Vakti!

Çin LPL takımlarından Edward Gaming'in kadrosunda yer alan Koreli oyunculardan orta koridordaki isim Heo “PawN” Won-seok ve nişancı rolündeki Kim “Deft” Hyuk-kyu, sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklama ile birlikte takımdan ayrılacaklarını duyurdu.

Samsung White ile Worlds 2014 şampiyonluğu elde etmesinden sonra EDG'nin yolunu tutan PawN uzun süre sağlık problemleri ile uğraşmış ve değişen metaya ayak uyduramayınca gözden düşmüştü. Ara ara forma giyen isim Worlds 2016'da grup aşamasında formasına tekrar kavuşsa da PlayOfflar'da Scout'a formasını yeniden kaptırmıştı.

Samsung Blue takımı ile çıkış yakalayan nişancı Deft de EDG'den ayrılacak. Ancak Deft biraz daha takımla birlikte olacak. Kasım ayında gerçekleştirilecek olan Demacia Cup etkinliğinde yer alacak olan EDG'de son kez forma giyecek olan Deft, turnuva sonrasında takıma veda edecek.

Bakalım bu ikilinin kariyerleri hangi yönde ilerleyecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

PawN ve Deft

PawN ve Deft
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.