0
16 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

EDward Gaming’ten Zorunlu Değişiklik!

Çin LPL takımları arasında yer alan başarılı ekip EDward Gaming'te zorunlu bir değişiklik yaşandı. Takımın orta koridorunda yer alan ve Dünya Şampiyonu apoleti bulunan Koreli oyuncu Heo "pawN" Won-seok'un sırtındaki sakatlık nedeniyle oyunlarda yer alamayacağı açıklandı.

Başarılı oyuncunun yerine ise yine bir Koreli isim forma giyecek. Sezon içinde SKT T1'dan transfer edilen Lee "Scout" Ye-Chan, pawN'ın yokluğunda EDward Gaming'in orta koridorunda yer alacak. Sezona SKT T1'da başlayan oyuncu Faker'ın yedeği olarak kadroda yer alıyordu. Ancak sezon içerisinde forma şansı bulamayan oyuncu takımdan ayrılmak istediğini ve daha çok forma bulacağı bir ekibe transfer olmak istediğini belirtmişti.

Bu durum sonrasında sadece bir maça çıktığı SKT T1'dan ayrılan Scout, Çin ekibi EDward Gaming'in yolunu tutmuştu. Potansiyel olarak Faker'ın yeteneklerine yakın bir seviyeye çıkması beklenen oyuncunun pawN'ın yokuluğunda EDward Gaming'te sergileyeceği performans merakla bekleniyor. Sizce Scout, EDward Gaming'e istediği başarıyı sağlayabilir mi?

Lee "Scout" Ye-Chan

Lee "Scout" Ye-Chan
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.