0
19 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

EL Major 2017’ye Katılacak Son Sekiz Takım Belli Oldu!

15-18 Aralık tarihlerinde Atlanta Turner Studios'ta gerçekleştirilen EL Major 2017 Qualifiers'ta yer alan on altı takım arasından sekiz takım, EL Major 2017'de yer almaya hak kazandı. Swiss formatıyla gerçekleştirilen etkinlikte elenen sürpriz takımlar da var.

Oynanan karşılaşmalar sonrasında GODSENT, FaZe Clan, mousesports, OpTic Gaming, Team Dignitas, Team EnVyUs, G2 Esports ve HellRaisers takımları başarılı olarak EL Major 2017'ye katılma hakkı elde etti. Karşılaşmalarda başarılı olamayan takımlardan Immortals, Cloud9 ve Ninjas in Pyjamas takımlarının elenmesi ise büyük bir sürpriz oldu.

Bu sekiz takımın yanı sıra ESL One Cologne 2016'da ilk sekiz sırada yer alan Fnatic, Team Liquid, SK Gaming, Virtus.Pro, Astralis, FlipSid3 Tactics, Gambit Gaming ve Natus Vincere, turnuvaya doğrudan katılım hakkı elde etmişlerdi.

İşte EL Major 2017 Qualifiers'ta oynanan karşılaşmalar;

EL Major 2017 Qualifiers

EL Major 2017 Qualifiers
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.