0
14 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUA Son Şans İlk Gün Özeti!

Turner ELEAGUE'de Son Şans aşamasında ilk gün tamamlandı. PlayOfflara kalma başarısı gösterecek ilk takımı belirleyecek olan Final karşılaşmasının eşleşmesi belli oldu. İlk eşleşmede Renegades ile FlipSid3 Tactics takımları karşı karşıya geldi. Cobblestone ve Train haritalarını kazanan Renegades 2-0 ile birlikte ilk finalist oldu.

İkinci eşleşmede Gambit Gaming ile Virtus.Pro takımları karşılaştı. Dust2 ve Cache haritalarını kazanan Virtus.Pro 2-0 ile birlikte finale yükselen bir diğer ekip oldu. 15 Temmuz tarihinde yapılacak olan Final karşılaşmasında Renegades ile Virtus.Pro karşı karşıya gelecek ve kazanan takım PlayOfflara ilk ayaktan katılan takım olacak.

İkinci ayak karşılaşmaları da bugün gerçekleştirilecek. İkinci ayakta G2 Esports ile mousesports karşılaşırken, FaZe Clan ile CLG karşılşacak. Bu eşleşmelerden galip çıkmayı başaran iki takım Playofflara katılacak olan bir diğer temsilciyi belirleyecek Final karşılaşmasına çıkacak.

Turner ELEAGUE Son Şans

Turner ELEAGUE Son Şans
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.