0
27 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE E Grubu PlayOffları Tamamlandı!

Geçtiğimiz haftasonu gerçekleşen karşılaşmalar sonucunda Turner ELEAGUE E grubunun şampiyonu belli oldu. Ukrayna temsilcisi olan Natus Vincere ekibi, beklenildiği gibi E grubunda zafer ulaşan ekip oldu. Yarı Final'de grup sonuncusu Echo Fox'u 2-0 ile geçen Na'Vi, Final'e yükselmeyi başardı.

Final'deki rakibi bir diğer Ukrayna temsilcisi, FlipSid3 Tactics oldu. Grubu üçüncü sırada tamamlayan ekip, Yarı Final'de mousesports'u 2-0 devirmeyi başarıp ve finale yükseldi. Final karşılaşmasında kozlarını paylaşan iki Ukrayna temsilcisinden Natus Vincere, rakibine 2-0 üstün gelerek adını turnuva PlayOffları'na yazdırırken, FlipSid3 Tactics Son Şans aşamasına düştü.

PlayOffları üçüncü sırada tamamlayan mousesports takımı da grubu ikinci sırada tamamladığı için sahip olduğu puanla birlikte en iyi üçüncüler arasında ilk sırada yer alıyor ve Son Şans aşamasına katılması bekleniyor.

Turner ELEAGUE E Grubu PlayOffları

Turner ELEAGUE E Grubu PlayOffları

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.