0
07 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE Major 2017 Elemelerinde Yer Alacak Tüm Takımlar Belli Oldu!

Yeni yılın ilk Major etkinliği olacak EL Major 2017'ye katılabilmek için gerçekleştirilecek olan Qualifiers'a katılacak tüm takımlar belli oldu. ESL One Cologne 2016'ya grup aşamasında veda eden sekiz takımın yanı sıra bölgesel elemelerden gelen sekiz takımla birlikte toplam on altı takım ilk sekize girmek için mücadele edecek.

ESL One Cologne 2016'ya grup aşamasında veda eden sekiz takım; Team Dignitas, FaZe Clan, mousesports, Ninjas in Pyjamas, Counter Logic Gaming, Team enVyUs, G2 Esports, OpTic Gaming olmuştu. Bölgelerden gelen takımlar ise Kuzey Amerika'dan Immortals ile Cloud9, Asya'dan TyLoo ve Renegades, CIS'ten Vega Squadron ve Team Spirit, son olarak Avrupa'dan GODSENT ve HellRaisers takımları oldu.

Format belirlendikten sonra oynanacak maçlar sonucunda ilk sekize girmeyi başaran takımlar EL Major 2017'ye katılma hakkı kazanacak. EL Major 2017 Qualifiers, 12-15 Aralık tarihlerinde Atlanta'daki Turner stüdyolarında gerçekleştirilecek.

EL Major 201 Qualifiers

EL Major 2017 Qualifiers
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.