0
14 Kasım 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE Season 2 C Grubu Maçları Tamamlandı!

İkinci sezon heyecanı hızlı devam eden ELEAGUE'de haftasonu oynanan karşılaşmalarla birlikte C grubunun maçları tamamlandı. Astralis, Natus Vincere, ALTERNATE aTTaX ve SK Gaming'in yer aldığı grupta Na'Vi elenerek sürprize imza attı.

Son dönemlerde gösterdiği performans ile pek iyi durumda olmayan Astralis, grupta ikide iki yaparak lider olarak PlayOfflar'a yükselen takım oldu. SK Gaming ile Na'Vi arasında gerçekleştirilen Decider maçında SK Gaming, Natus Vincere'e 2-0'la üstünlük kurmayı başardı ve ikinci olarak PlayOfflar'a yükselen takım oldu.

Bu sonuçlarla birlikte Na'Vi ve aTTaX ekipleri ELEAGUE Season 2'ye veda ederken, Astralis ve SK Gaming ekipleri PlayOfflar'a yükselme başarısı gösterdi. ELEAGUE Season 2'deki son grup maçları 18 Kasım tarihinde D grubunda oynanacak. D grubunda Fnatic, Team EnVyUs, Team Dignitas ve OpTic Gaming takımları yer alıyor.

ELEAGUE Season 2 Grup C

ELEAGUE Season 2 Grup C
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.