0
02 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE Season 2 Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu!

TBS kanalının organize ettiği CS:GO etkinliği olan ELEAGUE'in ikinci sezonunda sona doğru yaklaşılıyor. 30 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde oynanan karşılaşmalar sonucunda ELEAGUE Season 2'de Çeyrek Final eşleşmeleri tamamlandı ve Yarı Final'e yükselen takımlar belli oldu.

İlk gün gerçekleştirilen ilk Çeyrek Final eşleşmesinde Team Dignitas ile SK Gaming karşı karşıya geldi. SK Gaming, çekişmeli mücadeleden 2-1 galip ayrılarak adını Yarı Final'e yazdıran ilk ekip oldu.

Günün ikinci eşleşmesinde ise Astralis ile Ninjas in Pyjamas takımları karşı karşıya geldi. Son dönemlerde iyi bir çıkış yakalayan bu iki takım arasındaki mücadeleden Astralis 2-1 galip ayrılarak Yarı Final'e yükseldi ve SK Gaming'in rakibi oldu.

İkinci gün gerçekleştirilen ilk Çeyrek Final eşleşmesinde mousesports ile OpTic Gaming takımları karşılaştı. Son dönemlerde iyi bir çıkış yakalayan Alman ekip mousesports, OpTic Gaming'in oyununa karşılık veremedi ve 2-0'lık skorla kaybetti.

Günün ikinci eşleşmesinde Virtus.Pro ile FaZe Clan takımları karşı karşıya geldi. İlk sezonun şampiyonu olan Virtus.Pro, FaZe Clan'a 2-1 mağlup olarak turnuvaya veda etti. Böylece Yarı Final'de OpTic Gaming ile eşleşen FaZe Clan oldu. FaZe Clan son dönemlerde PlayOfflar'da iyi bir performans sergileyerek şeytanın bacağını kırmışa benziyor.

Yarı Final eşleşmeleri 2 Aralık tarihinde oynanacak.

ELEGUE Season 2 PlayOfflar

ELEGUE Season 2 PlayOfflar
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.