0
26 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE Season 2’nin Ön Elemeleri Başlıyor!

Kuzey Amerika TBS kanalının organize ettiği Turner ELEAGUE'de ilk sezonu şampiyon tamamlayan takım Virtus.Pro olmuş ve $400.000'lık şampiyonluk ödülünü kasasına koymuştu. Çok geçmeden Turner ELEAGUE Season 2 için takımlar mücadele etmeye başlayacak.

Avrupa ve Kuzey Amerika olmak üzere iki bölgede gerçekleştirilecek olan Açık ve Kapalı Elemeler sonrasında Avrupa'dan dört, Kuzey Amerika'dan dört takım olmak üzere sekiz takım Turner ELEAGUE Season 2'ye katılma hakkı elde edecek.

İlk sezon sonunda ilk sekize girmeyi başaramayan takımlar doğrudan Kapalı Elemelere davetiye hakkı kazandı. Bu nedenle Avrupa'da altı takım doğrudan Kapalı Elemeler'e katılırken, Kuzey Amerika'dan on takım Kapalı Elemeler'e katılacak. Bu nedenle Avrupa'da yapılacak Açık Elemeler'den on takım kapalı elemelere yükselme şansına sahipken, Kuzey Amerika'da yalnızca altı takım bu şansa sahip olacak.

Avrupa ve Kuzey Amerika'da gerçekleştirilecek olan Açık Elemeler'e on altı takım katılacak. Avrupa'daki elemeler 3-5 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek ve bunlardan on tanesi Kapalı Elemeler'e katılma hakkı kazanacak. Avrupa Kapalı Elemeleri 7-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Avrupa Kapalı Elemeler'e davet edilen takımlar ise; Team Dignitas, FaZe Clan, FlipSid3, Gambit Gaming, G2 Esports ve Team X oldu.

Kuzey Amerika Açık Elemeleri ise 10-12 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve yalnızca altı tanesi Kuzey Amerika Kapalı Elemeleri'ne yükselme hakkı kazanacak. Kuzey Amerika Kapalı Elemeleri 14-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kuzey Amerika Kapalı Elemeler'e davet edilen takımlar ise; Counter Logic Gaming, compLexity Gaming, Echo Fox, Team Liquid, NRG eSports, OpTic Gaming, Renegades, Selfless Gaming, SK Gaming ve Team SoloMid oldu.

Kapalı Elemeler sonrasında her iki bölgede ilk dörde giren takımlar Turner ELEAGUE Season 2'ye dahil olacak ve diğer sekiz takımla birlikte toplamda on altı takıma ulaşılacak. Season 1'i ilk sekiz sırada tamamlayıp, Season 2'ye doğrudan katılım hakkı elde eden takımlar ise; Astralis, Cloud9, Team EnVyUs, Fnatic, mousesports, Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas ve Virtus.Pro. Season 2, 21 Ekim'de başlayacak ve 3 Aralık'ta son bulacak.

Turner ELEAGUE CS:GO

Turner ELEAGUE CS:GO
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.