0
11 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE, SK Gaming ve Luminosity Kadrolarını İhraç Etti!

Amerikan spor kanalı olan TBS'in organize ettiği CS:GO turnuvası Turner ELEAGUE'de yer alan takımlar olan Luminosity Gaming ve SK Gaming takımları turnuvadan ihraç edildi. Temmuz ayı ile birlikte Luminosity Gaming takımının oyuncularını kadrosuna katan SK Gaming, eski oyuncuları ile yollarını ayırmıştı.

Bu durum sonrasında kafalarda soru işaretleri çıkmıştı. Luminosity Gaming'den SK Gaming'e geçen oyuncular, SK Gaming'in yer aldığı aşamadan mı devam edecek, yoksa Luminosity Gaming formasıyla kazandıkları PlayOfflardan mı devam edecek sorusu gündeme geldi. Öte yandan SK Gaming'ten ayrılan oyuncular da Team X olarak yollarına devam ediyor. Son Şans aşamasına SK Gaming'te oynarken kalmayı garantilemişlerdi. Ancak takımda iki oyuncudan fazla değişiklik olduğu için onlara da ne olacağı sorusu da sorulan sorulardan biriydi.

Bu karmaşa sonrasında lig yöneticilerinden açıklama geldi ve hem SK Gaming hem de Luminosity Gaming takımlarının hem eski, hem de yeni kadroları Turner ELEAGUE Sezon 1'den ihraç edildi. Lig kurallarına göre takımların kaydettiği oyuncularda değişiklik yapılamıyor. Bunun üzerine gerçekleştirilen oyuncu değişlikleri her ne kadar yeni oyuncular içermeyip aynı oyuncular olsa da kural ihlali sebebiyle ELEAGUE yönetimi karışıklıkları önlemek adına iki takımın kadrolarını turnuvadan ihraç etti.

Luminosity Gaming'in grup finalinde yendiği Cloud9, doğrudan PlayOfflara yükseltilirken bu iki takımın yerine ise Gambit Gaming ve Renegades Son Şans aşaması için turnuvaya çağırıldı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.