0
15 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE Son Şans Aşaması İkinci Gün Özeti!

Turner ELEAGUE'in Son Şans aşamasında ikinci ayak maçlar dün yapılan iki maçla tamamlandı ve PlayOfflara katılacak olan ikinci takımı belirleyecek Final eşleşmesinde yer alacak takımlar da belli oldu.

İkinci gün karşılaşmalarında ilk eşleşmede G2 Esports ile mousesports takımları karşı karşıya geldi. G2 Esports, favori olarak görülse de Alman ekip mousesports, sürprize imza atarak rakibini 2-1 devirmeyi başardı ve ikinci ayağın ilk finalisti olmayı başardı. Oldukça çekişmeli geçen eşleşmede Dust 2 haritasını rahat kazanan mousesports, Cache haritasını uzatmalarda rakibine kaybetti. Uzatma haritası olan Overpass'da da normal sürede kazanan çıkmadı ve uzatmalarda gülen taraf mousesports oldu.

Günün ikinci eşleşmesinde ise FaZe Clan ile CLG takımları karşı karşıya geldi. Günün ilk karşılaşmasında olduğu gibi yine çekişmeli bir seriye imza atıldı. İlk harita Mirage'ı rahat bir şekilde alan FaZe Clan, ikinci harita Cobblestone'u son roundda rakibine kaybetti. Uzatma haritası Dust 2'de takımlar kıyasıya bir mücadele girdi ve maç normal sürede tamamlanmadı. Uzatma roundlarını kazanmayı başaran FazE Clan, mousesportsun rakibi olmayı başardı.

Bu gece oynanacak maçlarla birlikte hem ilk ayağın hem de ikinci ayağın finalistleri birbirleri ile karşılaşacak ve kazanmayı başaran takımlar ELEAGUE'in PlayOfflarına katılmaya hak kazanacak.

Turner ELEAGUE Son Şans İkinci Ayak Eşleşmeleri

Turner ELEAGUE Son Şans İkinci Ayak Eşleşmeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.