0
03 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE’de B Grubu Maçları Tamamlandı!

Amerika'nın başarılı spor kanallarından tbs'in organize ettiği Turner ELEAGUE'de ikinci grup olan B grubu maçları tamamlandı ve Grup PlayOffları sonunda finalin adı belli oldu. G2 Esports, Ninjas in Pyjamas, OpTic Gaming ve Selfless Gaming'in yer aldığı B grubunda oynanan karşılaşmalar sonucunda, G2 Esports zirvede yer alan takım oldu. Oynadığı tüm karşılaşmalardan galip ayrılmayı başaran G2, grubu lider olarak tamamlandı.

Grubun ikincisi dört galibiyet ile NiP olurken, OpTic Gaming, iki galibiyetle üçüncü sırada yer aldı. Selfless Gaming ise maalesef galibiyet yüzü göremedi. Bu sonuçlar sonrasında Selfless Gaming, G2 Esports ile eşleşirken, NiP, OpTic Gaming ile eşleşti.

Eşleşmeler sonunda NiP, OpTic Gaming'i 2-1 ile geçerek adını finale yazdırdı. G2 Esports ekibi de zayıf rakibi Selfless'ı 2-0 ile geçti. Böylelikle B grubunun finalinde NiP ve G2 Esports takımları eşleşmiş oldu. Galip gelen takım Büyük Finallere yükselirken, kaybeden takım ise Son Şans aşamasından turnuvaya devam edecek.

Turner ELEAGUE B Grubu

Turner ELEAGUE B Grubu

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.