0
18 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE’de Çeyrek Finallere Yükselen İki Takım Belli Oldu!

Turner ELEAGUE Son Şans aşamasında gerçekleştirilen iki Final karşılaşması ile birlikte Çeyrek Finaller'e yükselmeyi başaran son iki takım belli oldu. Son Şans aşamasının ilk ayağında yer alan Final eşleşmesinde Renegades ile Virtus.Pro takımları karşı karşıya geldi.

Üç maç üzerinden karşılaşan takımlar arasındaki mücadeleden Virtus.Pro 2-0 galibiyet ile ayrılarak adını Çeyrek Finaller'e yazdırmayı başardı. İlk harita olan Cobblestone'da oldukça rahat kazanan Polonya temsilcisi, ikinci harita Mirage'da oldukça zorlandı. Kırk iki round sonunda Virtus.Pro galip gelmeyi başardı ve Renegades'i turnuva dışına itti.

İkinci ayaktaki eşleşmede FaZe Clan ile mousesports takımları karşı karşıya geldi. G2 Esports'u eleyerek Final'e kalmayı başaran mousesports, bir sürprize daha imza attı ve FaZe Clan'ı 2-1 mağlup ederek Çeyrek Finaller'e kalma başarısı gösterdi. İlk harita olan Tran'i kaybeden mousesport, Dust 2 haritasında rakibine sadece üç round vererek galip geldi. Uzatma haritası Cache'i de uzatma roundlarda kazanan mousesports, G2'dan sonra FaZe Clan gibi güçlü bir ekibi de turnuva dışında bıraktı.

Turner ELEAGUE Son Şans Eşleşmeleri

Turner ELEAGUE Son Şans Eşleşmeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.