0
25 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE’de İkinci Yarı Final Eşleşmesi Belli Oldu!

Turner ELEAGUE CS GO turnuvasında devam eden Çeyrek Final eşleşmeleri sonucunda ikinci Yarı Final eşleşmesi de belli oldu. İlk Çeyrek Final aşamasında Fnatic, Team EnVyUs'ı 2-0 ile geçmiş ve Cloud9'nı 2-1 ile geçen Natus Vincere'nin Yarı Finaldeki rakibi olmuştu.

Geçtiğimiz gün yapılan ikinci Çeyrek Final aşamasında mousesports ekibi, sürprizlerine devam etti ve Astralis'i 2-0 ile devirerek Yarı Final'e yükselmeyi başardı. Mousesports ekibi Mirage haritasında rakibine 16-2 üstünlük kurmayı başarırken, Dust II haritasında da 16-12 galip gelerek Astralis'i turnuva dışına itti.

Yarı Final'e son yükselen takım ise Polonya temsilcisi Virtus.Pro oldu. Ninjas in Pyjamas ile eşleşen Virtus.Pro, NiP'yi  Dust II'de 16-8, Cobblestone'da da 16-9 yenerek 2-0'lık sonuçla birlikte Yarı Final'e yükseldi ve mousesports'un rakibin oldu.

Bu eşleşmeler sonrasında Yarı Finaller 29 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek ve Fnatic - Natus Vincere ile mousesports - Virtus.Pro karşılaşmaları oynanacak. Bu eşleşmelerden galip gelmeyi başaran takımlar 30 Temmuz'da şampiyonluk ve $390.000'lık birincilik ödülü için kozlarını paylaşacak. Sizce hangi takım bu ödüle daha yakın? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Turner ELEAGUE PlayOff Eşleşmeleri

Turner ELEAGUE PlayOff Eşleşmeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.