0
30 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE’de İlk PlayOff’a Çıkan Takım Belli Oldu!

Grup grup ilerleyen Turner ELEAGUE'in ilk grubu olan A grubunun kaderi belirlendi. Hafta içi oynanan karşılaşmalardan sonra, hafta sonu oynanan Grup PlayOffları sonrasında iki takım turnuvaya devam etme hakkını kazandı.

Grup karşılaşmaları sonrasında ilk sırayı alan Luminosity Gaming, PlayOff aşamasında grubun dördünüsü Team Liquid ile eşleşmişti. Bu eşleşmeden 2-0 galip ayrılan ekip adını Grup Finali'ne yazdırmayı başardı. Grubun aynı puanlı iki takımı Cloud9 ve Renegades ekiplerini bir araya getiren diğer eşleşmede Cloud9, rakibini 2-0 ile geçerek Grup Finali'nde Luminosity Gaming'in rakibi oldu.

Grup Finali'nde Luminosity Gaming, çekişmeli geçen eşleşmede Cloud9'ı 2-1 devirmeyi başararak, adını turnuvanın PlayOffları'na yazdırmayı başardı. Cloud9 ekibi ise ikinci olarak Son Sanş aşamasında yoluna devam edecek.

Renegades ve Team Liquid'in kaderleri, tüm grup maçlarından sonra belli olacak. Formata göre Son Şans aşamasında gruplarını üçüncülük ve dördüncülük ile tamamlayan takımlar arasında en çok puan toplayan iki takım da bu aşamaya altı grup ikincisi ile birlikte dahil olacak.

Turner ELEAGUE Grup A

Turner ELEAGUE Grup A
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.