0
28 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ELEAGUE’e Major Onuru!

Amerika merkezli televizyon kanalı olan TBS'in organize ettiği Turner ELEAGUE, Valve tarafından Major ünvanı ile onurlandırıldı. Turner ELEAGUE'in sağladığı başarsı sonrasında ELEAGUE, Ocak ayında bir Major turnuvada düzenleyeceği açıklandı.

Böylelikle ilk defa bir Major turnuva, televizyon üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Bu durumla birlikte diğer Majorlarda gerçekleşmeyen TV kullanıcılarına ulaşma hedefi bu Majorla birlikte gerçekleşecek. ELEAGUE'in organize edeceği Major turnuva 22-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirmesi bekleniyor.

Bu durumla birlikte TBS kanalı, organizasyonun tüm maçlarını, hem TV'den hem de Twitch'ten canlı olarak yayınlanacağının sözünü verdi. Daha ilk senesini doldurmayan oluşumun ilk sezonunda Virtus.Pro şampiyonluğa ulaşmıştı. İkinci sezon için gerçekleştirilen elemeler sona ermiş, takımlar belli olmuştu. ELEAGUE'in ikinci sezonu 21 Ekim'de başlayacak ve 3 Aralık'ta sona erecek.

ELEAGUE'in ilk sezonunda Virtus.Pro şampiyonluğa ulaşmıştı.

ELEAGUE'in ilk sezonunda Virtus.Pro şampiyonluğa ulaşmıştı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.