0
28 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Elimination Mode 2.0 Duyuruldu!

Dota 2'deki önemli yayıncılardan biri olan MoonduckTV''nin organize ettiği Elimination Mode'un yeni sezonuyla birlikte Elimination Mode 2.0 duyuruldu. Sekiz takımın yer alacağı turnuvada takımlar $20.000'lık ödül havuzu için mücadele edecek.

Ancak bu turnuva diğer gördüğünüz turnuvalarda çok farklı. Elimination Mode 2.0'da oynanacak olan seride oyuncular maçlarda seçilen karakterleri sonraki serilerde seçemeyecek. Ayrıca yasaklanan karakterler de bir daha yasaklanamayacak.

Buna ek olarak da önceki gün izleyiciler arasında yapılan oylamalar sonucunda on karakter turnuvada yasaklanacak. Böylece turnuva boyunca her gün on karakter yasaklanacak ve oyuncular seçemeyecek.

Bu durumla birlikte oyuncuların meta dışı seçimlerle, nasıl bir stratejik farklılı kuracağı ve farklı seçimlerle nasıl performans ortaya koyacağı merak konusu. Oldukça ilginç ve eğlenceli olacak olan Eliminaton Mode 2.0'da yer alacak takımlar; Evil Geniuses, compLexity Gaming, Digital Chaos, Team NP, Team Liquid, Kaipi, OG ve Escape Gaming olacak.

Elimination Mode 2.0

Elimination Mode 2.0
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.