0
22 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Ember’da Yaprak Dökümü!

Amerika Challenger Series takımı Ember'da tüm oyuncular ve teknik ekip gönderildi. Bir tek takımın normal sezon boyunca orman rolünde performans gösteren Juan “Contractz” Garcia takımda kaldı.

Amerika LCS'e yükselmek için yüksek bir bütçe ayıran Ember, Team Dragon Knight'a karşı yaptığı eleme karşılaşmasını kaybetmesi üzerine, takım sahibi, teknik ekip ve oyuncularla yollarını ayırma kararı aldı.

Özellikle Team Huma'dan yüksek bir bonservis bedeli ile takıma katılan Santorin'in de dahil olduğu kadrodan bir tek Juan “Contractz” Garcia takımda kaldı. Böylece Colin “Solo” Earnest, Greyson “Goldenglue” Glimer, Benjamin “LOD” deMunck, Nicolas “Gleeb”Haddad, William “Stunt” Chen, Lucas “Santorin” Larsen ve koç Rohit “CurryshotGG” Nathani’nin takımla ilişkisi kesildi.

Yapılan açıklamaya göre Ember takımının Amerika CS'deki yer hakkını ya da takımda kalan son oyuncuları Contractz'ı satın almak isteyen kişilerin tekliflerine açık olduklarını belirttildi.

Ember

Ember
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.