0
24 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

EPICENTER 2016: Moscow’da Şampiyon Belli Oldu!

Epic Esports Events'ın gerçekleştirdiği CS:GO turnuvası EPICENTER 2016: Moscow'da şampiyon belli oldu. Team Dignitas ile Virtus.Pro arasında gerçekleştirilen Final mücadelesinde Team Dignitas 2-1'lik skorla şampiyonluğa ulaşan taraf oldu.

Grup aşamasını üçüncü sırada tamamlayan ve Çeyrek Final'lerden PlayOfflar'a dahil olan Team Dignitas, Çeyrek Final'de Fnatic'i 2-1 ile geçmeyi başarmış ve Yarı Final'e yüksemişti. Yarı Final'de Natus Vincere ile eşleşen Dignitas, yine 2-1'lik skorla rakibini devirmeyi başardı ve adını Final'e yazdırdı.

Virtus.Pro ise grup lideri olduğu için Yarı Final'den dahil olduğu PlayOfflar'da SK Gaming'i 2-1 devirerek adını Final'e yazdırmayı başardı. Final karşılaşmasında ilk harita olan Nuke'u Virtus.Pro 16-11 aldıktan sonra Team Dignitas, Cobblestone ve Mirage haritalarını 16-5 alarak 2-1'lik skorla Virtus.Pro'yu devirdi.

Team Dignitas bu şampiyonlukla birlikte $250.000'lık ödülün sahibi oldu. Virtus.Pro ise $100.000'ın sahibi oldu.

EPICENTER 2016: Moscow

EPICENTER 2016: Moscow
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.