0
21 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

EPICENTER 2016da Grup Aşaması Tamamlandı!

Epic Esports Events'ın Moskova'da gerçekleştirdiği CS:GO turnuvası olan EPICENTER 2016'da grup aşaması tamamlandı. Her takım birbiriyle iki maçlık bir seri üzerinden karşılaştı. Toplanan puanlar sonucunda iki grupta ilk sırayı alan takımlar doğrudan Yarı Final'e yükseldi.

Gruplarında ikinci ve üçüncü olan takımlar ise Çeyrek Final aşamasında çapraz olarak eşleştirildi. Bu bağlamda A grubundan Natus Vincere lider olarak Yarı Final'e yükselirken, B grubundan da Virtus.Pro Yarı Final'e yükselen ekip oldu.

Gruplarda ikinci sıraları alan takımlar A grubunda G2 Esports olurken, B grubunda da Fnatic ikinci sırayı aldı. G2 Esports'un rakibi, B grubu üçüncüsü SK Gaming olurken, Fnatic'in rakibi de A grubu üçüncüsü Team Dignitas oldu.

Turnuvaya grup aşamasında veda eden takımlar ise A grubundan Ninjas in Pyjamas olurken, B grubundan da HellRaisers oldu. İşte eşleşmeler şu şekilde;

EPICENTER 2016

EPICENTER 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.