0
29 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Epsilon Esports, HotS Oluşumuna Son Verdi!

Rusya'nın başarılı eSpor organizasyonlarından biri olan Epsilon Esports takımı bünyesinde yer alan HotS oluşumuna son verdi. Bununla birlikte kadrosunda yer alan oyuncular da serbest konuma düştü.

Takımın resmi sitesinden yapılan açıklamada, Heroes of the Storm sahnesinde yer almanın heyecanlandırıcı bir tecrübesi olmasına rağmen maalesef sürekli karşılaştığımız vize problemleri ve iç sorunlar nedeniyle bu oyunla ilgili olan departmanımızı kapatma kararının alındığı belirtildi.

Takımdan ayrılan oyuncular için, gelecekteki performansları için  kendilerini geliştirip en iyisi olmalarını ve kendilerini evlerinde hissedeceği yeni bir oluşumda olmalarını umdukları belirtildi. Bu süreç içerisinde Epsilon Esports takımı başka oyunlardaki yeni olanakları ve fırsatları değerlendirmek istediklerini de açıklandı.

Takımdan ayrılan oyuncular için de serbestlik durumu uzun sürmedi. Virtus.Pro, takımdaki üç oyuncu kadrosuna kattı. Bunlar; Andrey "AndyLendi" Pishikov, Iliya "Unnstable" Grigoriev ve Alexey "Shtyr" Shtylenkov.

Diğer iki oyuncu Vlad "Sphyxi" Trofimov ve Alexander "stalk" Melder, Silenced Monkeys'in yolunu tuttu.

epsilon esports

Epsilon Esports

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.