0
24 Mayıs 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL League of Legends Üniversite Ligi Finali’nin Adı Belli Oldu!

Bu sezon Riot Games ve ESL'in ortaklaşa organize ettiği League of Legends Üniversite Ligi'nde son viraja girildi. Türkiye'de yer alan üniversitelerden yüzlerce takımın yer aldığı turnuvada artık son iki takım kaldı.

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Yarı Final karşılaşmalarında ilk eşleşmede MEVA eSports ile Marmara Five ekipleri karşı karşıya geldi. Bu eşleşmeden MEVA eSports ekibi 3-0 galip ayrılarak adını finale yazdıran ilk ekip oldu.

Yarı Final'in bir diğer eşleşmesinde KESTANELER ekibi ile Flames of Rage ekibi karşı karşıya geldi. Son şampiyon ünvanını taşıyan Uludağ Üniversitesi'ni temsil eden KESTANELER eski adlarıyla AHRAZLAR, bu eşleşmeden 3-0 galip ayrılarak bir diğer finalist oldu.

4 Haziran tarihinde Flames of Rage ile Marmara Five takımları üçüncülük, dördüncülük karşılaşmasına çıkacak. Büyük Final ise, 5 Haziran tarihinde Ankara'da gerçekleştirilecek ve MEVA eSports ile KESTANELER ekibi karşı karşıya gelecek.

ESL Üniversite Ligi

ESL Üniversite Ligi

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.