0
13 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL One: Cologne 2016’nın Son Sekiz Bileti Sahiplerini Buldu!

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen ESL One: Cologne 2016 - Qualifier'la birlikte dereceye girmeyi başaran sekiz takım ESL One: Cologne 2016'ya katılmaya hak kazandı. 5-10 Temmuz tarihleri arasında Almanya'nın Köln şehrinde gerçekleştirilecek olan ESL One: Cologne 2016'ya katılmaya hak kazanan sekiz takım şu şekilde;

FaZe Clan, OpTic Gaming, Gambit Gaming, mousesports, Team EnVyUs, Team Dignitas, FlipSid3 Tactics ve G2 Espots takımları ESL One: Cologne 2016 - Qualifier'da ilk sekize girmeyi başararak katılım hakkı elde ettiler.

Bu sekiz takımın yanı sıra MLG Columbus 2016'da ilk sekiz sıraya girip Legends statüsü elde eden takımlar; Luminosity Gaming, Natus Vincere, Astralis, Team Liquid, Ninjas in Pyjamas, Fnatic, Counter Logic Gaming ve Virtus.Pro takımları da ESL One: Cologne 2016'da yer alacak.

ESL One Cologne 2016

ESL One Cologne 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.