0
16 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL One Frankfurt 2016, Almanya Televizyonunda!

Espora olan ilgi gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Son olarak Amerikan spor kanalı olan TBS'in düzenlediği Turner ELEAGUE'i takipçiler televizyon başından izleyebiliyordu. Ülkemizde de Türkiye Kış Mevsim Finali Digitürk tarafından yayınlanmıştı.

Şimdi de Almanya'nın spor kanallarından biri olan Sports1 kanalı, Frankfurt'ta düzenlenecek olan ve $250.000'lık ödül havuzuna sahip ESL One Frankfurt 2016 Dota 2 Dünya Şampiyonası'nı canlı yayınlayacaklarını duyurdu.

Karşılaşmaları hem televizyon üzerinden, hem internet sitelerinden hem de mobil uygulamaları üzerinden takip edilebileceği bilgisi de verildi. Üç yıldır Frankfurt'ta düzenlenen bu etkinliği geçtiğimiz sene Team Secret takımı kazanmıştı.

Geçen seneki izleyici verileri dikkate alındığında bir milyon kişi canlı izlerken, bunların 30.000'da stadyumdan izlemişti. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da etkinlik Commerzbank-Arena'da gerçekleştirilecek.

Turnuvaya katılacak olan sekiz takım şu şekilde; Alliance, OG, Team Liquid, Virtus.Pro, Vega Squadron, Natus Vincere, compLexity Gaming ve Fnatic.

Commerbanz Arena

Commerzbank Arena

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.