0
20 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL One Frankfurt 2016’da Şampiyon Belli Oldu!

The Manila Major 2016'da şampiyonluğa ulaşarak Valve destekli iki Major turnuva kazanmayı başaran ilk takım olan Avrupa temsilcisi OG, ESL One Frankfurt 2016'da da şampiyonluğa ulaştı. B grubunda yer alan ekip, Navi ve compLexity Gaming'i devirerek grup lideri olarak PlayOfflara yükseldi.

Yarı Final eşleşmesinde A grubu ikincisi Team Liquid ile eşleşen OG, rakibini 2-1 yenmeyi başardı ve adını Final'e yazdırdı. Final'de A grubu lideri Vega Squadron'u 2-0 ile yenmeyi başaran Natus Vincere ile karşılaşan OG, grup aşamasında da yenmeyi başardığı rakibini, Final karşılaşmasında da 3-0 ile devirerek $156,873'lık ödülün yanı sıra turnuvanın da şampiyonu oldu.

Na'Vi ekibi ise uzun bir aradan sonra yeniden podyum görmeyi başardı ve elde ettiği ikincilikten $62,749 kazanç sağladı. İşte turnuvanın ilerleyişi şu şekilde;

ESL One Frankfurt 2016

ESL One Frankfurt 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.