0
09 Ocak 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL One Genting 2017’de Şampiyon Belli Oldu!

2017'nin ilk Dota 2 etkinliği olan ESL One Genting 2017'de şampiyon belli oldu. Kuzey Amerika temsilcisi Digital Chaos ile Çin temsilcisi Newbee'nin karşı karşıya geldiği Final karşılaşması büyük bir çekişmeye sahne oldu.

Kuzey Amerika temsilcisi Digital Chaos, oldukça uzun süren karşılaşmayı 3-2'lik skorla galip tamamlamayı başardı ve şampiyonluğa ulaşan taraf oldu. The International 6'da da bir Çin ekibi olan Wings Gaming ile eşleşen Digital Chaos karşılaşmayı kaybetmişti.

Digital Chaos, Yarı Final'de son The Summit 6'nın şampiyonu olan Virtus.Pro'yu 2-0 ile geçmişti. Newbee ise Yarı Final'de The International 6'nın şampiyonu olan bir diğer Çin ekibi Wings Gaming'i 2-1 ile geçerek Final'e yükselmişti.

Bu sonuçlar sonrasında Digital Chaos, $125.000'lık ödülün sahibi oldu. Newbee $50.000'lık ödül alırken, Virtus.Pro ile Wings Gaming $22.500'lık ödülün sahibi oldu.

İşte grup karşılaşmaları ve PlayOff aşaması sonuçları sizlerle;

ESL One Genting 2017

ESL One Genting 2017
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.