0
02 Eylül 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

ESL One: New York 2016 Elemeleri’nde Yer Alacak Takımlar Belli Oldu

ESL One: New York'ta düzenlenecek olan CS:GO turnuvası için davet edilen altı takımın yanı sıra iki takım da Bölge Elemeleri'nden katılacak. Avrupa'dan ve Kuzey Amerika'dan gelecek olan birer takımı belirleyecek olan elemelere davet edilen takımlar ve eşleşmeler belli oldu.

Avrupa'dan elemelere çağrılan takımlar; GODSENT, FaZe Clan, Gambit Gaming, mousesports, Astralis, Team EnVyUs, Team Dignitas ve FlipSid3 Tactics oldu. Kuzey Amerika'dan elemelere davet edilen takımlar; Cloud9, compLexity Gaming, CLG, Echo Fox, Immortals, NRG eSports, OpTic Gaming ve TSM oldu.

Bu on altı takımdan yalnızca iki tanesi diğer altı takıma katılacak. Turnuvaya doğrudan katılan altı takım ise; Fnatic, G2 Esports, Team Liquid, Natus Vincere, SK Gaming ve Virtus.Pro oldu. İşte Bölgesel Elemeler'deki eşleşmeler şu şekilde;

ESL One New York Avrupa Elemeleri

ESL One New York Avrupa Elemeleri

ESL One New York Kuzey Amerika Elemeleri

ESL One New York Kuzey Amerika Elemeleri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.